Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Widok na rzekę Wartę w Konopnicy

Nabór uczestników do Klubu Senior + w Konopnicy

JEŻELI JESTEŚ: mieszkańcem Gminy Konopnica w wieku 60 +, osobą nieaktywną zawodowo i chcesz żyć w sposób aktywny i twórczy, chcesz pomóc sobie i innym? ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM Klubu „Senior+” 

Logo Klub  „Senior+” to placówka pozwalająca na aktywne spędzanie wolnego czasu, umożliwiająca korzystanie z ofert na rzecz społecznej aktywizacji, motywowanie seniorów do działań na rzecz samopomocy  i działań wolontarystycznych na rzecz innych.

Korzystanie z oferty Klubu Seniora będzie bezpłatne. Do udziału w spotkaniach Klubu zostanie wyłonionych 30 osób decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie „Senior+” muszą wypełnić formularz rekrutacyjny – deklarację uczestnictwa i złożyć wymagane dokumenty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konopnicy  przy ul. Rynek 15, 98-313 Konopnica  (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00), tel. /43/ 842-44-90 w terminie do 23 grudnia 2021 r.

Dokumenty  wymagane podczas rekrutacji można pobrać:

  • Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Konopnicy przy ul. Rynek 15, 98-313 Konopnica  (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00)
  • ze strony internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopnicy www.gopskonopnica.pl

Regulamin Klubu dostępny w GOPS w Konopnicy

Do pobrania:

Banery/Logo